بین المللی
بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری سوریه پیروز شد ۰۷ خرداد ۱۴۰۰

بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری سوریه پیروز شد

بشار اسد با بدست آوردن بیش از 95 درصد آرا در انتخابات ریاست جمهوری سوریه پیروز شد.

کاندیدا‌ها باید هم برنامه هایشان را ارائه کنند، هم مشاورانشان را معرفی / سوابق سوء امنیتی در در حوادث سال ۸۸ هم نباید داشته باشند / مدیر مرکز مدیریت حوزه هم می‌تواند کاندیدای ریاست جمهوری شود ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
جزئیات مصوبه انتخاباتی شورای نگهبان:

کاندیدا‌ها باید هم برنامه هایشان را ارائه کنند، هم مشاورانشان را معرفی / سوابق سوء امنیتی در در حوادث سال ۸۸ هم نباید داشته باشند / مدیر مرکز مدیریت حوزه هم می‌تواند کاندیدای ریاست جمهوری شود

متن کامل اصلاحیه مصوبه شورای نگهبان جهت «تعریف و اعلام معیارها و شرایط لازم برای تشخیص رجل سیاسی، مذهبی و مدیر و مدبر بودن نامزدهای ریاست جمهوری» منتشر شد. در این متن روشن‌شده که جز سن‌، نداشتن محکومیت کیفری و سابقه مدیریتی، نامزدها باید برنامه و مشاوران‌شان را هم معرفی کنند.

انقلاب اسلامی مقاومت را به فلسطینیان هدیه کرد ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
دبیر مجمع جهانی بیداری اسلامی:

انقلاب اسلامی مقاومت را به فلسطینیان هدیه کرد

دبیر مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: انقلاب اسلامی به قدس و فلسطین که نقطه ضعف مسلمانان و موجب برتری غرب در مقابل اسلام بود، فرهنگ مقاومت را هدیه کرد.

تضعیف مذاکرات وین هدف دشمن از انتشار صوت تقطیع شده ظریف است ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم:

تضعیف مذاکرات وین هدف دشمن از انتشار صوت تقطیع شده ظریف است

«محمدجواد جمالی نوبندگانی» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم با بیان اینکه دشمن به دنبال تخریب هر دو بخش نظامی و دیپلماتیک کشور است، گفت: دست پر ایران در مذاکرات وین باعث شده برای تخریب این مذاکرات، دشمن دست به انتشار فایل صوتی تقطیع شده بزند.

«مخالفت رییس شبکه خبر» با پخش دیدار امروز رییس‌جمهور با وجود موافقت علی عسکری ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

«مخالفت رییس شبکه خبر» با پخش دیدار امروز رییس‌جمهور با وجود موافقت علی عسکری

معزی، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس‌جمهور در توئیتی نوشت: علی‌رغم هماهنگی‌های لازم و موافقت رییس محترم سازمان ⁧ صداوسیما⁩ برای پخش زنده‌ی سخنرانی‌های رییس جمهور در نشست‌های ⁧ رمضان ⁩، سخنرانی امروز ⁧ روحانی⁩ در نشست با فعالان سیاسی صرفا به دلیل مخالفت رییس ⁧ شبکه خبر⁩ از آنتن زنده‌ی این شبکه حذف شد.

رژه روز ارتش؛ نمایش اقتدار ،توان رزمی و دفاعی ایران ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

رژه روز ارتش؛ نمایش اقتدار ،توان رزمی و دفاعی ایران

همزمان با ۲۹ فروردین و روز ارتش، ارتش جمهوری اسلامی با برگزاری رژه خودرویی و موتوری بار دیگر توان رزمی و دفاعی و توانایی‌های تجهیزاتی، عملیاتی و اقتدار ایران را به نمایش گذاشت.

رهبر انقلاب: ارتش در صحنه و ‌آماده انجام ماموریت است ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
در پیامی به مناسبت روز ارتش؛

رهبر انقلاب: ارتش در صحنه و ‌آماده انجام ماموریت است

رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا در پیامی به‌ مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی تاکید کردند: ارتش در صحنه و آماده انجام مأموریت است و این آمادگی‌ها را باید تا سر حد نیاز افزایش دهد.

ادعای محسن رضایی: پیش از دو انفجار و ترور امسال، اسناد به کلی سری هسته ای ما را سرقت کردند؛ قبل از آن هم چند ریز پرنده مشکوک آمدند و کارهایی انجام دادند ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

ادعای محسن رضایی: پیش از دو انفجار و ترور امسال، اسناد به کلی سری هسته ای ما را سرقت کردند؛ قبل از آن هم چند ریز پرنده مشکوک آمدند و کارهایی انجام دادند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام حادثه نطنز را رخدادی حیثیتی برای کشور دانست و گفت: کشور دچار آلودگی امنیتی شده و این آلودگی طی سال اخیر شدت پیدا کرده است.

خروج آمریکا از افغانستان خفتی بدتر از ویتنام ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

خروج آمریکا از افغانستان خفتی بدتر از ویتنام

آمریکا در سال ۲۰۰۱ میلادی  با دستاویز جنگ علیه تروریسم به افغانستان حمله و طالبان را سرنگون کرد؛ حال با قدرت گرفتن دوباره این گروه و توافق صلحی که ترامپ با این گروه بست، اکنون بایدن به این اشغالگری نظامی که خفتی بدتر از جنگ ویتنام است، پایان می دهد.

امیر سیاری: ارتش در پیک چهارم کرونا با تمامی امکانات درمانی در خدمت مردم است ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

امیر سیاری: ارتش در پیک چهارم کرونا با تمامی امکانات درمانی در خدمت مردم است

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: همانگونه که در ۱۴ ماه گذشته ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه مقابله با کرونا، خدمت رسانی به مردم را با بهره گیری از کلیه ظرفیت های بهداشتی و درمانی افتخار خود دانسته است، در پیک چهارم شیوع کرونا نیز با تمامی امکانات درمانی در خدمت مردم عزیزمان هستیم.