فرمانده انتظامي استان از دستگيري انهدام باند سارقان خرد واعتراف به 12 فقره در شهرستان دشتی خبر داد.

سرهنگ “حیدر سوسنی” گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی و سرقت های سایر و خرد در سطح شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که سارق یا سارقان در ساعات اخر شب با استفاده از موتور سیکلت اماکن خصوصی و دولتی فاقد نگهبان را شناسایی و با مهارتی که داشته اند اقدام به سرقت اموال مینمودند و سپس به مخفیگاه انتقال و درفرصت مناسب بفروش می رسانده اند و از محل متواری می شوند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: با فعال کردن اکیپ گشت های محسوس و نامحسوس پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ فدک خورموج با تلاش شبانه روزی ۲ نفر سارق شناسایی و با اخذ مجوز قضائی و رعایت حقوق شهروندی در عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند.
سرهنگ سوسنی تصریح کرد: متهمان در بازجویی های به عمل آمده به ۱۲ فقره سرقت در سطح شهرستان و فروش اموال مسروقه به یک نفر مالخر اعتراف نمودند که مالخر نیز با هماهنگی قضایی شناسایی و دستگیر شد.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند ، از کشاورزان درخواست کرد: به هشدار ها و توصیه های پلیس توجه کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.