فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت : حضور به موقع ماموران کلانتری 11 فدک خورموج جان جوانی 16 ساله ای از اقدام به خودکشی نجات داد.

سرهنگ “جهانبخش صیادی” اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اعلام یک مورد اقدام به خودکشی بر روی پل هوایی زیر گذر جاده لاور شرقی رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با دریافت این گزارش، ماموران گشت کلانتری ۱۱ فدک خورموج موفق به شناسایی محل تماس فرد خودکشی کننده با خانواده اش که از اقدام خود خبر داده بود، شدند.

سرهنگ صیادی افزود: ماموران یاد شده به سرعت در محل حاضر و مشاهده کردند فرد یاد شده بر روی لبه کناری پل قصد انداختن خود به پایین را دارد .

رئیس پلیس شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: همکاران پرتلاش ما با مشاهده این صحنه با شیوه و شگرد خاص پلیسی و فن بیان و اصول روانشناسی با نامبرده صحبت نموده و وی را از عمل خود پشیمان و از روی پل به پایین آوردند.

وی افزود: فرد مذکور خود را اهل یکی از بخش های تابعه شهرستان و در حال حاضر ساکن شهر خورموج معرفی نموده و هدف از اقدام به خودکشی خود را اعتیاد به مواد مخدر عنوان داشته که در ادامه با هماهنگی مرجع قضایی وی صحیح و سالم تحویل خانواده اش داده شد و تاکید گردید که حتما نامبرده را به روانشناس معرفی و جهت ترک اعتیاد وی نیز اقدام لازم بعمل آورند.

سرهنگ صیادی با اشاره به قدردانی فراوان خانواده این جوان و اینکه آنها زندگی فرزند خود را مدیون پلیس هستند، گفت: هر چند که در این مورد توجه و اقدام به موقع تیم گشت پلیس مانع از وقوع یک حادثه تلخ برای این شهروند شد اما چه بهتر که همه ما برای عبور از ناملایمات ذهنی و روحی به قدرت لایزال الهی تکیه و از دست زدن به رفتارهای نادرست دوری کنیم.