فرمانده انتظامی شهرستان شهرستان دشتی از دستگیری 2 نفر سارق انبار مرکزی اداره برق خورموج کمتر از 24 ساعت خبر داد.

سرهنگ “جهانبخش صیادی” با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام سرقت تجهیزات برقی و سیم برق از انبار مرکزی اداره برق خورموج با توجه به حساسیت موضوع و ارزش ریالی بالای اموال مسروقه ، بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ فدک خورموج قرار گرفت.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران با بررسی صحنه جرم و انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و بازبینی دوربین های مداربسته موفق به شناسائی و دستگیری ۲ نفر سارق شدند.
وی افزود: متهمان پس از دلالت به مقر انتظامی و با تحقیقات بعمل آمده از آنان صراحتا به سرقت ۱۵۰۰متر سیم برق و تجهیزات برقی و ابزارآلات شامل قیچی و فازمتر و فیوز به ارزش ۲ میلیارد ریال با خودروی شخصی شان اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی با تاکید بر اینکه اموال مسروقه در منزل احدی از سارقان کشف و سپس تحویل نماینده اداره برق خورموج گردید و متهمان نیز به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی در پایان خاطرنشان کرد: مقابله با مجرمان و هنجارشکنان وظیفه اصلی پلیس است و از شهروندان عزیز انتظار می رود به توصیه های پلیس در خصوص مسائل ایمنی پیشگیری از سرقت توجه کرده و در صورت برخورد با اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.